Loteria dla VIP – do wygrania BrickHeadz Lama z podpisem Jensa Bergenstena

Premiera nowych zestawów BrickHeadz z serii Minecraft już za nami. Osobiście dopadłem je pierwszego dnia dostępności i zdobią już moją półkę. Jeżeli jednak jeszcze zwlekasz z zakupem to możesz dostać zestaw numer 40625 nawet za darmo. Trzeba tylko „trochę szczęścia”.

Zestaw 40625 Lama jest unikalny ponieważ dostał okrągły numer 200 w numeracji BrickHeadz. Wspominałem już na mikroblogu, że ten zestaw był promowany na oficjalnych profilach Twittera Lego i Minecrafta. Teraz widzimy, że to nie koniec akcji ponieważ w sieci pojawiła się informacja o loterii.

Loteria przeznaczona jest dla użytkowników Lego VIP (a nim może stać się praktycznie każdy, wystarczy się zarejestrować). Jeżeli zdecydujesz się wziąć w losowaniu to masz szansę na zdobycie jednego z 25 ekskluzywnych zestawów, które podpisał Jens Bergensten, razem z certyfikatem autentyczności i stylowym pudełkiem.

Żeby dołączyć do loterii trzeba poświęcić 50 punktów VIP na jeden los i można zgłosić się maksymalnie 50 razy. Całość oficjalnie trwa od 1 do 21 kwietnia. Na ten moment na polskiej wersji strony Lego nie ma opcji dołączenia i nie wiadomo czy to kwestia jakiegoś opóźnienia czy niestety ograniczeń regionalnych. Z informacji jakie znalazłem wynika, że akcja dotyczy „większości europejskich i północnoamerykańskich krajów”.

Wygranie tego zestawu będzie graniczyło z cudem a jego ceny na rynku wtórnym będą zawrotne. Niezależnie od tego cieszy fakt, że seria BrickHeadz dalej jest promowana takimi inicjatywami.