Zestawy Disney BrickHeadz z marca będą fantastyczne!

Dzisiaj witamy nowy tydzień pierwszymi zdjęciami zestawów, które powinniśmy otrzymać w marcu. Tak jak podejrzewaliśmy jeszcze we wrześniu, wkrótce w nasze ręce dostaniemy sześć nowych figurek.

Nie będę na razie rozpisywał się przesadnie na ten temat bo zapewne niedługo czeka nas kolejny przeciek, tym razem ze zdjęciami lepszej jakości samych pudełek i figurek. Na razie mamy zdjęcia słabej jakości, ale zupełnie nie przeszkadza mi to w pierwszej ocenie: wow! Te zestawy są fantastyczne! Wszystko tu do siebie pasuje, nie ma żadnych wątpliwości jakie postacie są nam prezentowane, bardzo trudne figurki WALL·E i EVE nie zostały na siłę zniekształcone byleby tylko idealnie pasowały do formy BrickHeadz. Zobaczymy jak to będzie wyglądało z bliska, ale na razie zapowiada się, że na moje urodziny Lego dostarczy nam trzy świetne zestawy.

Aktualizacja 2023-01-31
Bardzo szybko pojawiły się oficjalne grafiki, jak teraz się okazuje, jeszcze tego samego dnia Lego na swoich stronach zamieściło produkty z informacją, że zestawy będą dostępne od marca. Dlatego usunąłem z wpisu poprzednie zdjęcia a te nowe, w wysokiej rozdzielczości, tylko potwierdzają, że zapowiada się uczta dla fanów BrickHeadz. Jedynie jestem lekko zawiedziony EVE bo trudno mi sobie wyobrazić tą figurkę bez szufladki na roślinkę (kto oglądał film ten rozumie) a wygląda na to, że nic takiego nie ma. Ponadto wiele osób zwróciło uwagę, że WALL·E ma nowy klocek w postaci większych oczu, ale nic z tych rzeczy – to niestety będą naklejki.