To już pewne: w styczniu dostaniemy Myszkę Miki

W sierpniu pojawiły się pierwsze przecieki na temat przyszłorocznych zestawów, o czym pisałem w tym wpisie. Od tamtego czasu nie pojawiały się żadne nowe informacje aż tu nagle na stronie lego.pl został zamieszczony zestaw numer 40673. Tym sposobem wiemy już wszystko na temat pierwszego zestawu BrickHeadz w 2024 roku.

Rok dla fanów serii BrickHeadz wygląda mniej więcej tak, że na początku co miesiąc mamy nowe premiery, w okolicach wakacji zaczyna być spokojniej, mamy jeszcze jakąś premierę we wrześniu i potem do końca roku jedno wielkie NIC. Mniej więcej w połowie roku pojawiają się przecieki na temat zestawów zaplanowanych na kolejny rok. I w tym roku nie było wyjątków, ale ponieważ jest już listopad to mamy pierwszy konkret. Otóż niespodziewanie na stronie lego.pl pojawiły się wszystkie informacje o nadchodzącym zestawie numer 40673: Myszka Miki w stroju na wiosenny festiwal.

Zestaw będzie dostępny od 1 stycznia 2024, w cenie 44,99 zł. Możemy liczyć na 120 elementów. I to w zasadzie tyle… 😉 Figurka Miki wygląda sympatycznie, ale nie mogę zrozumieć czemu Lego sięga ciągle po te same postacie.