Wszystkie szczegóły na temat zestawów z 1 lutego

Przyszedł Nowy Rok więc ponownie wracamy do regularnych wiadomości na temat nowych zestawów BrickHeadz. Dzisiaj część z Was zakupiła zestaw 40673: Myszka Miki w stroju na wiosenny festiwal (w tym ja!) a na stronie lego.pl pojawiły się już szczegóły o wszystkich planowanych zestawach na luty.

Plotki potwierdziły się, 1 lutego swoją premierę będą miały aż 4 zestawy BrickHeadz.

Zapewne największe emocje wzbudzi zestaw numer 40670: Iron Spider-Man. Jak do tej pory w naszej serii pojawił się tylko raz Spider-Man, w zestawie numer 41497, wydanym w bardzo ograniczonym nakładzie w 2017 roku i dostępnym na specjalnym wydarzeniu San Diego Comic Con. Mało kto może teraz pozwolić sobie na jego zakup, ceny przyprawiają o zawrót głowy. Dlatego bardzo mnie cieszy, że ponownie dostaniemy tą postać w swoje ręce. Zestaw będzie się składał z 91 elementów.

Drugi nowy zestaw jaki będziemy mogli zakupić 1 lutego to 40671: Groot w doniczce. Tą postać dostaliśmy już w zestawie 41626, jako dorosłego osobnika. To oczywiście bardzo sympatyczny bohater, ale mam nadzieję, że nikt w Lego nie wpadnie na pomysł aby produkować jeszcze kolejny zestaw z Grootem bo nie da się tutaj już za wiele wymyślić. Zestaw będzie zawierał 113 elementów.

Trzeci zestaw to dwie figurki z serii Sonic. Mowa o zestawie 40672: Sonic the Hedgehog™: Knuckles i Shadow. To uzupełnienie zestawów numer 40627 i 40628 z zeszłego roku. Razem figurki będą złożone z 298 elementów.

I na koniec zestaw numer 40674: Stitch. Ten sympatyczny stworek to kolejny zestaw, który jest rezultatem współpracy Lego i Disney. Do naszej dyspozycji zostaną oddane 152 elementy.