Oferta dedykowanych półek do BrickHeadz od wickedbrick.com

Na wstępie chciałbym zaznaczyć, że to nie jest płatna reklama. Ani nawet bezpłatna. To zwyczajnie nie jest reklama a informacja. Mam ambicję pisać o wszystkim co jest związane z BrickHeadz i nie chcę ograniczać się tylko do ofert od Lego czy niekomercyjnych. Jeżeli coś według mojej subiektywnej opinii może być interesujące dla fanów serii to będzie pojawiało się na stronie.

Niedawno opisywałem moją metodę przetrzymywania i prezentowania figurek BrickHeadz. Napisałem tam wtedy, że metod na to jest mnóstwo i nie chcę opisywać każdej z osobna. To było wtedy a dzisiaj myślę, że mogę zrobić jeden wyjątek. Chodzi o ofertę serwisu wickedbrick.com.

Źródło grafiki: https://www.wickedbrick.com/collections/lego-brickheadz

W ich sklepie znajdziemy kilkadziesiąt półek i podestów dedykowanych specjalnie pod BrickHeadz. Niektóre z nich można dodatkowo dostosować do własnych potrzeb. Jeden z produktów jest uniwersalny, można zakupić podstawkę (do której w razie czego dokupisz też przezroczystą obudowę) z konkretnym numerem serii BrickHeadz i numerem Lego. Co więcej, każdy numer jest opatrzony mini postacią jakiej dotyczy ten konkretny zestaw. To jak na razie jedyna oferta w Internecie jaką napotkałem, która jest tak indywidualnie dostosowana do naszej ulubionej serii.

Zachęcam do zapoznania się z ich ofertą bo to idealny produkt dla najbardziej wymagających kolekcjonerów. A jeżeli nawet nas nie stać lub nie mamy zwyczajnie miejsca aby w taki sposób zaprezentować swoją kolekcję to i tak fajnie jest popatrzeć na te półki 😉