Nowe wiadomości na temat nadchodzących zestawów

W sieci pojawiły się nowe plotki na temat zestawów jakie dostaniemy w 2023 roku. Do tej pory wyciekła już pokaźna lista i wiele szczegółów, które osobiście przyjąłem z dużym zadowoleniem. Napływające kolejne informacje cieszą jeszcze bardziej.

Pamiętaj, że to jest uzupełnienie poprzedniej listy. Jeżeli chcesz znać wszystkie szczegóły, zacznij czytać od tego artykułu.

styczeń 2023

40615: pięciopak Star Wars Endor

Do tej pory nie były znane żadne szczegóły na temat tego zestawu, poza informacją, że będzie ze świata Star Wars. Teraz nadeszły świetne wiadomości, że zestaw będzie zawierał nie jedną a aż pięć figurek! Star Wars to dla mnie zawsze żelazny kandydat do sukcesu tak więc niezmiernie cieszy mnie ta wiadomość, że wkrótce moja kolekcja będzie mogła wzbogacić się o oficjalne figurki:
Księżniczka Leila w zielonym kamuflażu z księżyca Endor
Luke Skywalker w czarnym stroju Jedi
Generał Lando Calrissian
Ewok Wicket
R2-D2

40632: Arwena i Aragorn

Będę cieszył się na każdą wieść o BrickHeadz ze świata Władcy Pierścieni dlatego z wielkim zadowoleniem przyjmuję plotki, że w styczniu dostaniemy nie dwa a trzy zestawy z tego uniwersum. Tym razem zapowiedź dotyczy Arweny i Aragorna, których każdy fan LotR doskonale zna.

Wcześniej podejrzewaliśmy, że będzie to figurka nawiązująca do Chińskiego Nowego Roku tak więc pytanie czy Lego w tym roku zrezygnuje z wydania zestawu z tej okazji czy może w styczniu dostaniemy jeszcze jeden zestaw o którym na razie nikt nic nie wie?

maj 2023

40623: Tusken Raider

Kolejna zagadka z przyszłego roku rozwiązana (chociaż pamiętajmy, że to tylko plotki!). Tusken Raider to angielska nazwa, chodzi o Ludzi Pustyni z planety Tatooine. Będzie to postać w stroju z epizodów 2 i 4, z bronią „gaffi stick” w swojej ręce.

Aktualizacja 2022-10-24

Wczoraj na kilku grupach FB pojawiły się zdjęcia prezentujące pudełka z trzema zestawami Lego BrickHeadz LotR. Grafikę prezentuję poniżej, ale jednocześnie chciałbym dodać, że według wszelkich poszlak jest to tylko fanowska grafika, która nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Nie zgadza się tutaj praktycznie wszystko względem wcześniejszych przecieków i mimo, że do tej pory usłyszeliśmy tylko plotki to i tak są dla mnie wiarygodniejsze niż ta grafika. Tak czy inaczej warto odnotować takie wydarzenie.

Aktualizacja 2022-12-03

Przeszukując internet w celu znalezienia kolejnych aktualności na temat nadchodzących zestawów BrickHeadz LotR natknąłem się na wątek jasno wyjaśniający pochodzenie powyższych zestawów. Trzeba przyznać, że autor włożył w to ogrom pracy i mimo, że wszystko jest zmyślone to jednak szczegóły ogląda się z wielką przyjemnością. Wszystkiego dowiecie się z tego wątku (plus zdjęcia w naprawdę wysokiej rozdzielczości!).

A jeżeli chcesz dowiedzieć się jak faktycznie będą wyglądały nadchodzące zestawy BrickHeadz LotR to zapraszam do pierwszych konkretnych przecieków.